محل تبلیغات شما

سیزدهمین جشنواره شعر منطقه ای تمداربیت اردل مانند دوره های قبل باشکوه و با استقبال فراوان  در 23مردادماه در شهر اردل برگزار شد.

شکی نیست برگزاری جشنواره ای با این عظمت نتیجه تلاش جمعی مسئولین استانی و شهرستانی و انجمن های ادبی شهرستان اردل بخصوص آقای فیض اله طاهری است.

طی دوره های دوازدهم و سیزدهم از یکی از سخنرانان همایش یک جمله مشترک به گوش رسید که تامل برانگیز است ؛ چون این جمله دوبار تکرار شد به نظر اشتباه لفظی یا سهوی در کار نبوده است و یا با شنیده های من همخوانی ندارد و آن هم نسبت دادن بنیان گزاری جشنواره شعر منطقه ای تمداربیت اردل به شخص دیگری بجز آقای فیض اله طاهری بود که ذهن من و ماهای مخاطب را در هاله ای از ابهام فرو برد که بنیان گذار این جشنواره کیست؟ یافتن پاسخ این سوال اگر به مکاتبات اداری سال 1386 و طرح جشنواره دسترسی داشته باشیم آسان است ولی من مخاطب به آن مستندات دسترسی ندارم. بنابراین حتی اگر بنیان گذار جشنواره تمدار بیت شخص محترم دیگری باشد باید شفاف اعلام شود و اگر نیست نیز باید اعلام شود. از بنیان گذاری جشنواره مهم تر تلاش برای تداوم برگزاری جشنواره هست که شکی نیست بدون پشتوانه و تلاش های شبانه روزی ،معنوی و مادی آقای فیض اله طاهری اردلی ، این جشنواره به ایستگاه سیزدهم نمی رسید.

دومین جشنواره شعر داوار ناغان در بهمن ماه 1398 برگزار می شود

نقدی کوتاه بر سیزدهمین جشنواره شعر منطقه ای تمداربیت اردل

نودوششمین جلسه انجمن شعر و ادب عباس ناغان در روستای حیدرآباد چهراز برگزار شد.

جشنواره ,ای ,های ,بنیان ,اردل ,آقای ,اله طاهری ,آقای فیض ,ای تمداربیت ,فیض اله ,جشنواره شعر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زنده باد پونی کوچولو سرمایه گذاری